צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
בשלהי תקופת הפרדסנות של רחובות, במקום שבתקופת התלמוד נקרא דורון והוכר גם בשם אדמות דוראן, הוקם לו אחת ממתחמי האירועים המרשימים בארץ – TOP דוראן.

המתחם נבנה בלב אחד הפרדסים היפים באזור, בשנות ה- 80, תקופה המסמלת את פריחת ענף השמחות והאירועים בארץ. בשנת 1981 נערכה החתונה הראשונה בגן המקסים שלנו, שנקרא אז חירבת דוראן וכיום הוא נקרא אולם התפוז. מאז כל השאר – היסטוריה.

צברנו ניסיון עשיר בתחום האירועים, ולאור ההצלחה והביקוש הקמנו בשנות ה- 90 אולם חדש במתחם – אולם האשכולית. במשך השנים האולמות עברו שיפוצים ומתיחת פנים, וכיום הם נכללים ברשימת האולמות החדישים והמיוחדים בארץ.

אולם התפוז
אולם זה מוקף בצמחייה ירוקה ונהדרת של עצי הדר, שהיוו חלק מפרדסיה של העיר רחובות. לאולם יש קירות שקופים, המאפשרים לכם ולאורחים שלכם ליהנות מהיופי של הגן המטופח, בזמן שאתם שוהים במבנה המעוצב והממוזג. התקרה הגבוהה של האולם, תורמת לתחושת המרחב האינסופי, והתאורה החכמה במקום משדרגת את האווירה הנעימה והאינטימית.

אולם האשכולית
זהו אולם מיוחד, שתוכנן בהשראת המסורת היפנית. הוא מוקף בשלוש בריכות, ולכן נוצרת אשליה כאילו הוא צף על המים: בין כל הצמחייה המטופחת ובלב החצר המרשימה, קיימת חופה גבוהה ומוקפת בריכה ולצדה קיר מים. כמו כן קיימת במקום בריכה עם מזרקות מודרניות, ובריכה אקולוגית שבה שוחים בשמחה דגי זהב, בין הצמחים ופרחי המים. לאולם קירות שקופים, המאפשרים להתבונן בשלווה על הבריכות הנאות, ותקרת לדים מתקדמת, שמספקת את התאורה המושלמת לרחבת הריקודים.

מתכננים אירוע? בואו עם החלום, ואנחנו נהפוך אותו למציאות וניקח אתכם ל-TOP!

לתיאום פגישה התקשרו עוד היום: 053-9418010.
 
 
 
אולם אירועים ברחובות